DFS Magdalénka
SK EN
sustredenie foto
Obrázky zo sústredenia

Už pár dní neustále frčíme od rána pomaly do večera. Tancujeme, spievame, hráme, smejeme sa. Ak chcete nazrieť ako to u nás prebieha, máme pár fotiek na našom facebooku DFS Magdalénka.

Link na fotky: FB DFS Magdalénka

konkurz_foto
Zápis detí do súboru

Ahojte, dievčence štebocú, že hľadáme nové talenty do súboru. Čo keď si to práve ty? Ak by si chcel/a a máš 5-15 rokov, čakáme ťa 14. a 16.9.2021 v KC Modra medzi 18:00 - 18:30.

Tešíme sa na teba!

cd
Predaj vianočného CD "Brm brm ofčički"

Všetci naši milí. Vianočné CD Brm, brm, ofčički je opäť v predaji!

Ak máte záujem:

Pekný deň všetkým!

vajnory_spev
Zahrajte mi muzikanti

Ak sa ti páči folklór, príď sa pozrieť na krajskú súťažnú prehliadku v speve a ľudových hudieb detských folklórnych súborov. Súťaž sa koná dňa 18.4.2020 o 14:00 v Kultúrnom centre v Modre.

Viac info v plagátiku:
plagátik

vajnory_spev
Fašiang v Modre

V uliciach Modry ste cez víkend mohli stretnúť veselý fašiangový sprievod, ktorý sa vyznačoval rôznymi vtipnými maskami. Po fašiangoch je Popolcová streda - začína sa pôstne obdobie, preto všetci využijú poslednú šancu a odchádzajú zo slávnosti s bruchom plným maškŕt.

Ak sa chceš vžiť do atmosféy aspoň online, tu sú fotky:
foto - Mesto Modra

foto_konkurz
Vianočné zastavenie v Modre

Nové CD, ktoré sme pokrstili v sobotu, sa bude predávať na vianočných trhoch 14.12. na nádvorí historickej radnice. O 17.30 máme aj vystúpenie. Príďte sa započúvať, pokochať a zastaviť vo vianočnej atmosfére.

Srdečne pozývame!